Patarimai

Virtuvė - tai populiariausia namų vieta į kurią užsukame fiziškai ir emociškai pasistiprinti. Daugeliui šeimų virtuvė yra ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir valgomasis. Virtuvės įranga bei jos dizainas yra ypač svarbūs. Planuojant virtuvę būtina atsižvelgti į įrangos išdėstymą. Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad "viskas būtų po ranka".  Patogiai išdėstytose apatinėse spintelėse reikėtų numatyti kuo daugiau stalčių ar metalinių krepšių (patartina ne dalinai, bet pilnai ištraukiamus), kuriuos atidarius galima matyti visą spintelės turinį. Todėl jūs lengvai pasieksite bet kurioje spintelės vietoje padėtą daiktą. Ruošdami maistą, jūs turite padaryti kuo mažiau judesių: pasilenkimų, pritūpimų, žingsnių. Darbo zonas pageidautina apšviesti papildomais šviesos šaltiniais, tvirtinamais po pakabinamomis spintelėmis.

Geras baldų bei visos virtuvės įrangos suplanavimas padės jums nepavargti, pajausti tikrą maisto gaminimo malonumą.Turėdami didelę patirtį virtuvinių baldų gamyboje, norintiems įsirengti virtuvę patariame: prieš pradedant virtuvės apdailos arba remonto darbus, pagalvokit, kaip atrodys Jūsų baldai. Geriausia virtuvės patalpos remontą pradėti nuo baldų projekto! Tai padės išvengti tokių klaidų, kaip ne vietoje sumontuotos rozetės, ne ten išvesti vandentiekio vamzdžiai, priešingoje, nei garų surinkėjas kambario pusėje esanti ventiliacijos anga, geriausiai matomoje vietoje - dujų skaitiklis...

Žinoma, gerai pagalvojus, galima dalinai susidoroti su tokiomis problemomis, bet neretai tai tik pusėtino lygio sprendimai - pasekmių šalinimas.

Kontaktai

Taikos prospektas 24,
LT-91222 Klaipėda

Kontaktiniai telefonai:
Mob.: 865795591

www.juneka.lt
info@juneka.lt
Darbo laikas:
I - V: 10.00 - 18.00
VI: 10.00 - 14.00
VII: nedirbame

Klauskite

  1. Neįvestas vardas arba naudojami netinkami simboliai
  2. Neteisingas pašto adresas
  3. Neįvesta žinutė

  4. Neteisingas kodas
  5.  Pridėti failą
  6. Pridėti failą
    Invalid Input

Mus rasite: